weddzapr's Profile


Zachęcam do odwiedzenia strony marki COMFORE, na której znajdują się oryginalne i wyjątkowe produkty okolicznościowe wykonywane z papieru na indywidualne zamówienie.

Oryginalne i nietypowe zaproszenia ślubne COMFORE

Głównymi produktami, które składają się na ofertę, są zaproszenia ślubne, wykonywane w sposób gwarantujący ich najwyższą jakość. Do każdego uprzednio zaprojektowanego wzoru zaproszeń dobieramy najlepiej pasujące papiery gatunkowe oraz różnego rodzaju dodatki. Efektem naszych starań są zaproszenia ślubne odznaczające się pięknym, atrakcyjnym wyglądem o niebagatelnej formie.

Oryginalne zaproszenia ślubne naszego autorstwa, poza swoim zupełnie nieszablonowym wyglądem, oferują pełen wachlarz możliwości w kontekście zamieszczanych w nich treści, czy też zdjęć Pary Młodej, a nawet dodatkowych kartek, stanowiących uzupełnienie głównej treści zaproszenia. Wszystko to prowadzi do osiągnięcia bardzo unikatowych efektów oraz wyglądu i merytoryki dokładnie takiej jakiej życzy sobie składająca na zaproszenia zamówienie Para. Jeśli więc zależy Wam na wyjątkowych, zapadających w pamięć zaproszenia ślubnych to koniecznie odwiedźcie naszą stronę i poznajcie proponowaną przez nas kolekcję wzorów!

Zaproszenia na rocznicę ślubu / gody

Kolejnym wartym zauważenia produktem, który stanowi integralną część naszej oferty, są zaproszenia na rocznicę ślubu, będące idealnie dostosowanymi wyrobami papierniczymi do poszczególnych godów (złote gody, srebrne gody itd.). Zaproszenia te nie ustępują pod względem elegancji i możliwości zamieszczania własnych treści zaproszeniom na ślub, lecz ich design został opracowany specjalnie z myślą o uroczystych imprezach z okazji okrągłych rocznic ślubu. Jeśli więc macie w planach zorganizowanie pięknej i niepowtarzalnej uroczystości rocznicowej dla swojej rodziny i przyjaciół, to koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą.

Zapraszamy!